101 Milyon SHIB Buharlaştı! Peter Brandt, Bu Seviyeleri Bekliyor

Gizemli bir cüzdan 101 milyon Shiba Inu (SHIB) tokenini yanma cüzdanına gönderdi. Bu arada, son 24 saatte toplam 105 milyon SHIB tokeni yok edildi. Böylece, bu tokenler dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak buharlaştı. Efsanevi analist Peter Brandt, meme coin’i 0,00001310 doların altına düşerse SHIB’te düşüşte olacağını söylüyor.

101 milyon SHIB gizemli cüzdan tarafından tek bir işlemde yok edildi

Uzmanlara göre Shiba Inu’nun yanması, SHIB tokenlerinin dolaşımdan toplu olarak çıkarılmasının önceki örneklerine dayanarak, meme coin’inin rallisinin anahtarı. Geçen hafta, Shiba Inu balinaları büyük miktarda kar realize ederek SHIB fiyatını düşürdü. Analistler, Shiba Inu fiyatının 0,00001310 dolarda bir yükseliş veya kırılma noktasında olduğunu kaydediyor.

Shiba Inu token yakma, SHIB fiyat rallisinin tetikleyicilerinden biri olarak kabul görür. Shiba Inu holder’ları, token yakmayı, arta kalan Shiba Inu tokenlerinin değerini artıran bir alıştırma olarak görüyor. Bu aktivite dolaşımdaki SHIB tokenlerini yok eder ve onları ölü bir cüzdan adresine göndererek kalıcı olarak kaldırıyor. Son 24 saat içinde toplam 105 milyon Shiba Inu tokeni yanma cüzdanına gitti. Bunun 101 milyonunu gizemli bir cüzdan tek bir işlemde gerçekleştirdi. Şimdiye kadar 410,37 trilyon SHIB tokeni yakıldı. Bu da dolaşımdaki arzı yaklaşık %41 oranında azalttı.

Balinalar, 2022 Ağustos’unun ikinci haftasında meme coin’inin fiyatındaki düşüşle Shiba Inu’yu biriktirdi. Balinalar, Shiba Inu fiyatının yerel olarak 0,00001732 doları bulduğu bir zamanda SHIB varlıklarını bıraktı. Büyük cüzdan yatırımcılarının muazzam kar elde etmesi Shiba Inu’nun rallisine denk geldi. Bu nedenle balina aktivitesinin meme coin’inin fiyat eğiliminde bir etkileyici olduğunu gösteriyor.

Peter Brandt, Shiba Inu’da düşüşte

Kriptokoin.com’dan da tanıdığınız Peter Brandt, isabetli tahminleriyle tanının bir trader ve analit. Brandt, kısa süre önce Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi. Analist, meme coin’in 0,00001310 dolarlık kilit fiyat seviyesinin üzerinde tutunamazsa düşmeye hazır olduğunu ileri sürdü.

Shiba Inu 1 günlük fiyat grafiği / Kaynak: TradingView

Bu arada, CoinMarketCap verilerine göre Shiba Inu, basın zamanında 0,0001276 dolardan işlem görüyordu. Meme coin’i günlük bazda %6,5 değer kaybetmiş durumda. Mevcut durumda popüler meme coin’i, Peter Brandt’ın belirlediği 0,00001310 dolarlık kilit seviyeyi kırdı. Eğer boğalar SHIB fiyatını daha yükseğe çıkaramazsa, Dogecoin katilinin mücadele etmesi gerekecek.

Shiba Inu 1 günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.