Acun Ilıcalı’dan Survivor Vedası! Yeni Dönemde Olmayacak

Türkiye’nin en güçlü isimleri ortasında yer alan Acun Ilıcalı, hit müsabakaları ortasında yer alan Survivor için üzen bir karar aldı. En çok izlenen müsabakalar ortasında olan Survivor için ortaya atılan argüman Survivor izleyenleri üzeceğe benziyor. Bakın Acun Ilıcalı 17 yıllık emeği için hangi kararı aldı?

SURVİVOR HAKKINA ÜZEN İDDİA

Özel hayatıyla son devirlerde gündemden düşmeyen Acun Ilıcalı, genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile davetlerle uzunluk göstermeye devam ediyor. Ayrıldıkları söylenen çift paylaşım yaparak bunu yalanlamıştı. Ilıcalı’nın özel hayatı kadar yarışları da en çok takip edilenler ortasında. Satın aldığı TV8 kanalının formatını değiştiren Ilıcalı, Survivor, MasterChef Türkiye üzere yarışlarla en çok izlenen programlara imza attı. 17 yıldır Survivor’u TV8 ekranlarına taşıyan Ilıcalı’dan şoke eden bir karar geldi.

ACUN’DAN SURVİVOR VEDASI

İlk kısmı 2005 yılında yayınlana Survivor, 17 yıldır hala tüm heyecanıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Temmuz ayıda Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu uzun mühlet medyada gündem olmuştu. Her dönemi ile izlenme rekorları kıran müsabakaya ait Acun Ilıcalı’dan veda argümanı geldi.

ILICALI’NIN YERİNE GELECEK İSİM ŞOKE ETTİ

Ilıcalı, 17 yıldır sunuculuk yaptığı Survivor müsabakası yeni bir sunucuyla devam etmeye hazırlanıyor. Toplumsal medyada çıkan savlara nazaran Survivor All Star 2023’te Acun Ilıcalı sunuculuk yapmayacak. Ilıcalı’nın yerine gelecek isim ise herkesi şaşkınlığa uğrattı.

3. dönem Survivor Ünlüler – Gönüllüler müsabakasında Gönüllüler ekibi yarışmacısı Murat Ceylan, Survivor All Star 2023 yarışını sunacak isim olduğu sav ediliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.