Güngören’de bayana şiddet: Sokak ortasında dövüldü, şikayetçi olmadı

Güngören Gençosman Mahallesi’nde yaşanan olayda, 17 yaşındaki R.K. isimli genç kız, bir müddettir arkadaşlık ettiği B.E.D.’den ayrılmak istedi. Bunun üzerine B.E.D., R.K.’nin meskenine geldi. Bıçakla tehdit ederek, R.K.’yi dışarı çıkaran B.E.D., sokakta tartıştı. Elinde bıçağı indirmediği dikkat çeken B.E.D., R.K.’yi bir aracın kaputuna sıkıştırdı.

Kafasına tekraren kere yumruk darbesi alan R.K., mahalle sakinlerinin müdahalesiyle B.E.D.’nin elinden alındı. Şiddete şahit olanlar polise ihbarda bulundu. Polis grupları R.K. ile konuşarak, olayla ilgili bilgi almak istedi. Lakin R.K., “B.E.D. benim erkek arkadaşım. Bana rastgele bir şiddet uygulamadı. Kendisinden şikayetçi değilim. Her vakit ki tartışmalarımız” diyerek, şikayetçi olmadığını belirtti. Bunun üzerine polis takımları olay yerinden ayrıldı. 

“BU DURUM PERİYODİK OLARAK YAŞANIYOR “

R.K. ile tıpkı binada oturan Rustam Halmedov, “Daha evvel de bu türlü olaylar çok oluyordu. Yaklaşık bir yıldır periyodik olarak yaşanıyor. Bildiğim kadarıyla erkek arkadaşı vakit zaman gelip kapıya dayanıyor. Annem seslerine uyanmış. Kriz geçiriyormuş, apartmanın da camını kırmış sanıyorum. Yaşananlar nedeniyle çok rahatsızız” dedi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.