İzmir’de kendisini tehdit eden eşi tarafından öldürüldü

İzmir’in Karabağlar ilçesi Basın Sitesi Gazeteci Hasan Tahsin Caddesi’nde yaşanan Nurel T., konutunun yakınında yürürken, bir müddettir farklı yaşadığı eşi Ş.T. ile karşılaştı.

DHA’nın haberine nazaran; Ş.T. ile Nurel T. ortasında, kıskançlık nedeniyle tartışma çıktı. Ş.T., yanındaki bıçakla Nurel T.’yi bedeninin çeşitli yerlerinden çok sayıda bıçak darbesiyle yaraladı.

Sokak bıçakla öldürüldü

Nurel T., kanlar içinde yere yığıldı. Etraftakilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Nurel T., sıhhat takımının olay yerindeki birinci müdahalesinin akabinde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Burada yapılan tüm müdahaleye karşın Nurel T. kurtarılamadı. Polis, Ş.T.’yi hata aleti bıçakla olay yerinde yakalayıp gözaltına aldı. Nurel T.’nin cenazesi ise İzmir İsimli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin akabinde yakınlarınca teslim alındı.

Cinayetle ilgili ayrıntılar

Öte yandan Nurel T. cinayetine dair yeni gelişmeler ortaya çıktı. Nurel T.’nin, Ş.T. ile yaklaşık 2 yıldır farklı yaşadığı, 28 Mart’ta ise üniversite mezunu kızıyla birlikte Karabağlar ilçesine taşındıkları öğrenildi.

Olayın meydana geldiği yerin, Nurel T.’nin evine yaklaşık 200 metre uzaklıkta olduğu belirtildi.

Nurel T.’nin daha evvel de eşi tarafından vefatla tehdit edildiği ve bu nedenle çok fazla dışarı çıkmadığı öne sürüldü. Şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.