Justin Bieber’in paylaştığı Şemdinlili Sofi Ömer ilk kez konuştu!

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, 253 milyondan fazla takipçisi olan sosyal medya hesabından fenomen olan Şemdinlili Sofi Ömer’in halayını paylaşmıştı. Sofi Ömer duygularını ilk kez dile getirdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yöresel kıyafetleri ve halaydaki kendine has figürleriyle 8 yıl önce sosyal medyada gündem olan Şemdinlili Sofi Ömer dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber sayesinde yeniden gündem oldu.

Bieber, sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde sevdiği yabancı şarkılarla birleştirilen ilginç videolar paylaştı. Bunların arasında Şemdinlili Sofi Ömer’in halay videoları vardı.

Sofi Ömer

Sosyal medyada günlerce konuşulan bu konudan sonradan Sofi Ömer duygularını ilk kez anlattı. O günden sonra Halay başı teklifleri aldığını söyleyen Sofi Ömer, Bieber’e teşekkür etti.

sofi ömer

Özel araçlarla evinden alınıp düğünlere götürüldüğünü belirten Sofi Ömer işte bu sözlerle duygularını ifade etti:

“Eşimi kaybettikten sonra düğünlere ara vermiştim. Vatandaşların ısrarları üzerine tekrar mendilimi alıp, kaldığım yerden devam ettim. Türkiye dışından da birçok sevenim var. Ancak ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın benim halay videomu paylaşmasına çok mutlu oldum. Şemdinli’den Kanadalı şarkıcı Junstin Bieber’a çok teşekkür ediyorum ve selamlarımı gönderiyorum.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.