Mert Hakan Yandaş’ın menajeri doğruladı! ‘Transfer…’

Rus ekipleri, Fenerbahçe’nin deneyimli orta saha oyuncusu Mert Hakan Yandaş ile ilgileniyor. DHA’nın haberine nazaran CSKA Moskova Yandaş için resmi teşebbüslere başladı.

Tecrübeli oyuncunun menajeri Erkan Afacan, Milliyet gazetesine Mert Hakan Yandaş için yapılan transfer tezlerine cevap verdi.

“Son günlerde Mert Hakan hakkında basında birçok transfer savı gündeme gelmeye başladı” diyen Afacan, “Evet Rusya’dan bir ilgi olduğu gerçek fakat yalnızca Rusya’dan değil, İtalya ve Almanya’dan da önemli talipler var. Mert Hakan’ın 2 yıl daha Fenerbahçe ile kontratı var. Transfer için karar mercii Fenerbahçe Lideri Ali Koç ve idaresidir. Mert’in şu anki niyeti Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nde uzunluk göstermesi. O büsbütün futboluna ve kulübe odaklı çalışmalarını sürdürüyor. Transferiyle alakalı tüm kararı Fenerbahçe idaresine bırakmıştır. Zira Fenerbahçe’ye transfer olurken büyük özveride bulunan lider Ali Koç’tu.” sözlerini kullandı.

2 GOL VE 9 ASİST ÜRETTİ

Fenerbahçe’de bu dönem performansını yükselten ve formayı kapan Mert Hakan Yandaş, 32 karşılaşmada forma giydi. Deneyimli orta saha rakip fileleri 2 sefer havalandırma başarısı gösterdi. 27 yaşındaki oyuncu kadro arkadaşlarına da 9 asist yaptı. Deneyimli futbolcu bu müsabakalarda 10 sarı kart gördü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.