Müge Anlı’ya Koca Yaradı! Etek Uzunluğunu Kısaltıp Bakın Ne Giydi? “Ne Cevherler Varmış Sende Abla”

Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Müge Anlı, yeni usulüyle herkesin beğenisini topladı. Yeni döneme başlayan Anlı, giydiği küçük elbisesiyle herkesten tam not aldı. Evlilik yaramış yorumları alan Müge Anlı, hoşluğu ile dikkat çekti. İşte Müge Anlı’nın giydiği o elbise?

EVLENDİKTEN SONRA STİLİNİ DEĞİŞTİ

Genelde küçük elbiselerden ve pantolon giyme usulü olmayan Müge Anlı, 3 ay evvel evlendiği Şinasi Yüzbaşıoğlu’ndan sonra stilini değişti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni dönemine başlayan Anlı, açıklamalarıyla da dikkat çekti.

Neşeli halleri gözlerden kaçmayan Anlı’nın küçük elbisesi de çok yakıştırıldı. Evliliğine dair pek açıklama yapmayan Anlı, memnun olduğunu her halli ile gösterdi.

MİNİ TURUNCU ELBİSESİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI

İlk dönem yanını yapan Müge Anlı’ya çok sayıda tebrik çiçekleri de yağdı. Bronz derisiyle de tatile çıktıkları anlaşılan Anlı, turuncu mine elbisesiyle adeta ağızları açıkta bıraktı.

Evlendikten sonra şeklini yenileyen Anlı’nın heyecanı da gözlerden kaçmadı.

HAKKINDAKİ HABERLERE SİTEM ETTİ

Alyansı ile birinci yanını yapan Müge Anlı, hakkında çıkan haberlere ilişkinse sitem etti. “Yazın benimle çok uğraştırlar” diyen Anlı, reaksiyonunu de lisana getirdi. Hakkında çıkan hamilelik haberleri hakkında ise hiçbir açıklama yapmadı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.