O Burç İçin Para Kapısı Açılıyor! Siz de Değerlendirmesini Bilirseniz Paraya Para Demeyeceklerden Misiniz?

10 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Ofiste üstesinden gelmesi epeyce sıkıntı bir işle karşı karşıya kalacağınız ve bundan en yeterli biçimde yararlanmayı başaracağınız bir çarşamba günü sizi bekliyor.

Bu size sırf belli bir vazifede çok yeterli olduğunuzu göstermekle kalmayacak, tıpkı vakitte ne çeşit faaliyetlerde güzel olduğunuza dair size ve etrafınızdakilere farklı bir görüş sağlayacak, kendinize olan inancınızı artıracaktır.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu çarşamba dürüst olacağınız bir gün, bu yüzden bağlantınızda de partnerinize bunu telkin etmelisiniz, bilhassa yakın vakitte hayal kırıklığına uğramış hissediyorsanız.

Gerçeği lisana getirmek sizi canlı hissettirecek ve muhakkak bağınızın hangi nokta olduğunu anlamanızı sağlayacaktır.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Mevcut eğilim, size haz verecek şeyleri ertelemekle ve sonuçları almadan evvel tüm işinizi halletmekle ilgili.

Bugün karşınıza biraz para getirme potansiyeline sahip fırsatlar çıkabilir fakat evvel şunu anlamalısınız, siz işinizi bitirmedikçe karşılığınızı alamayacaksınız. Bugünler finansal yatırım yapmak için uygun vakit değil.YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu çarşamba kendi ferdî gelişiminizle çok ilgili görünüyorsunuz ve bunun için etrafınızdakileri ve onların uzmanlıklarını kullanacaksınız.

Cazip ve biraz yoldan çıkaran her şey bugün size yeterli görünecek, bu nedenle birçok yeni şeyi denemeye meyilli olacaksınız.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu çarşamba, yaparken tüm dikkatinizi gerektiren aktiviteleri tercih edeceksiniz ve o denli görünüyor ki kendinizi bir şeye ne kadar çok kaptırırsanız, o kadar uygun hissedeceksiniz.

Zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız. Öğlenden sonra, teknolojinin devreye girmesiyle dikkatiniz diğer bir şeye çekilebilir, lakin bu sorunu vaktinde çözebileceksiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu çarşamba günü hayal kırıklıklarından uzak durmanız ve programınızdaki değişikliklerin sizi etkilemesine müsaade vermemeniz gerekecek.

Görünüşe nazaran, çoğunlukla sıkı bir programı uygularken kendinizi rahat hissediyorsunuz. Bu, dikkatinizin az da olsa dağılmasını istemediğiniz manasına gelmez, fakat başınızı dağıtma gereksiniminizi özel hayatınızda gidermeyi tercih etmelisiniz.TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Mevcut eğilim, yaptıkları işe tutkuyla bağlı olanları ödüllendirecek, sadece cümbüş ya da para için yapanları da, lakin daha az.

İşinize ruh katmadıkça, ne o işe bir nitelik kazandırmış olursunuz ne de o işten öğrenebileceğiniz gerçek bir şey bulabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Partnerinizin verdiği son kararları takıntı haline getirmek bugün en sevdiğiniz uğraş olacak fakat ne yazık ki bu hususta çok düzgün değilsiniz. Tıpkı vakitte olumlu bir sonuca da ulaşamayacaksınız.

Öğleden sonra ruh haliniz değişebilir, olumsuz sonuçların tesiriyle kendinizi yemek yemeye verebilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu çarşamba noktaları birleştirmeye çalışıyorsunuz ve günün birçoklarını kendi niyetlerinizle baş başa geçireceksiniz. Bu durum büyük olasılıkla yalnız kalmanıza yol açacak.

Olası sonuçların ne olduğunu ortaya çıkarmaya çalışıyorsanız, oturup her türlü senaryoyu başınızda kurmak yerine direkt ilgililere sormak akla yatkın olabilir.OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Mevcut eğilim, bilhassa gayeniz finansal nitelikteyse, aklınızdaki amacın lehine şekilleniyor.

Detayları anlamanız çok vakit alacak olsa da yapmanız beklenen iş sizi çok heyecanlandırıyor üzere görünüyor. Sabahki buluşmanızda utangaçlığınız katiyetle düşmanınız olacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu çarşamba muhakkak garip arkadaş rolünün hakkını verecek ve akabinde herkesin ritüellerinizi takip etmesini sağlayacaksınız.

Dışarı çıkarken bilhassa bir şeyler yapma gayeniz olabilir ya da özel şeyleri paylaşmaya her zamankinden daha açık olabilirsiniz ve herkes ortaya ne dökeceğinize şaşıracaktır.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün hem konuttaki hem de işteki bir dizi yaratıcı aktivitede maharetlerinizi sergiliyorsunuz ve birçok beşerle uğraşırken çok rahat görünüyorsunuz.

Bununla birlikte, iş yerinde, çoğunlukla gerilimi nasıl deneyimlediğiniz ve meslektaşlarınızla çeliştiğiniz mevzularla ilgili olarak birtakım küçük aksaklıklar yaşayabilirsiniz.


İnatçı Karın Yağlarından Kurtulun! Bu 5 Baharatlı Çay Göbek Yağınızı Eritiyor


Canan Karatay Özel Tanımını Paylaştı: Uzun Yaşamak Ve Hasta Olmak İstemiyorsanız Çabucak Yapın…


Resimde Birinci Fareyi Mi Gördün? Durumun Hakkındaki Gerçeği Öğrenmeye Hazır Mısın?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.