Polisin eforu hayatını kurtardı: Canlı diri yanacaktı!

Eskişehir’de tartıştığı eşini bıçakla yaralayıp konuta ateş verdikten sonra intihar teşebbüsünde bulunan kuşkulu polis gruplarınca etkisiz hale getirildi.

Sütlüce Mahallesi Kankardeşler Sokak’taki bir apartmanın 3. katında yaşayan İran asıllı Hamıd S. (44) ile eşi Bangladeş asıllı Ferini R. (38) ortasında şimdi bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Arbedeye dönüşen olayda, Hamıd S. eşini bedeninin çeşitli yerlerinden bıçakla yaraladıktan sonra konutu ateşe verdi.

Komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen Tepebaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları, meskenin kapısını koçbaşı ile kırıp içeri girdi.

Şüpheli Hamıd S’yi etkisiz hale getiren polis, yaralı bayanı meskenin dışına çıkarıp sıhhat ve itfaiye gruplarına haber verdi.

Bedeninde 3. derece yanık ve bıçak yarası bulunan bayan 112 Acil Servis sıhhat gruplarınca Eskişehir Kent Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralının hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Eşini bıçakla yaraladıktan sonra bileklerini keserek intihar teşebbüsünde bulunan kuşkulu Hamıd S. ise Yunus Emre Devlet Hastanesine götürüldü.

Konutta hasara neden olan yangın, Büyükşehir Belediyesi itfaiye takımlarınca söndürüldü.

Öte yandan yangın nedeniyle dumandan etkilenen 2 bireye olay yerine gelen 112 Acil Servis sıhhat gruplarınca müdahale edildi.

KAYNAK: AA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.