‘Rihanna ve ASAP Rocky, oğullarını Barbados’ta büyütecek’ iddiası!

Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ve gerçek adı Robyn Rihanna Fenty olan Rihanna, geçtiğimiz aylarda hamilelik sürecini Extra’ya anlatmıştı. Bu dönemin göründüğü gibi rahat geçmediğini anlatan Barbadoslu şarkıcı, normal olmayan aşermeler ve inanılmaz bir yorgunluk yaşadığını belirtmişti.

“AŞIRI YORGUN HİSSEDİYORUM”

Rihanna, kendini nasıl hissettiği sorulunca, “Harika hissediyorum, bazen aşırı yorgun ve buna alışkın değilim. Gecenin herhangi bir saatinde uyanık kalabiliyordum ama şu an bedenim her dakika bana ‘şu an uyuman gerekiyor’ diyor” demişti.

“HALA AYNI KİŞİYİM”

Bebeğini kucağına almak için gün sayan ünlü yıldız, geçtiğimiz günlerde ise Amerikan Vogue için objektif karşısında poz vermişti. Hamilelik stili ve partneri ASAP Rocky ile ilgili özel açıklamalarda bulunan 34 yaşındaki şarkıcı, “İlk başta büyülü bir değişim yaşayacağımı düşündüm ama hala aynı kişiyim” şeklinde konuşmuştu.

Bu süreçteki yeme düzeninden bahseden Barbadoslu şarkıcı, “Normalde tatlıdan nefret ederim ama bana çikolata kaplı bir donut ile gelirsen kalbimi kazanırsın” açıklamasında bulunmuştu.

“Hamile olduğumu öğrendiğimde, hiçbir şekilde hamilelik kıyafeti almaya gitmeyeceğimi düşündüm” diyen Rihanna, farklı kıyafetler giymeyi sevdiğini belirtmiş ve “Sırf vücudum değişiyor diye bu yönümü değiştirmeye çalışmayacağım” ifadelerini kullanmıştı.

“UTANMIYORUM!”

Rihanna, ayrıca “Hamile bir kadın için ‘uygun’ sayılan kalıpları yeniden şekillendirdiğimizi umuyorum. Vücudum şu an harika şeyler yapıyor. Bundan utanacak değilim. Bu süreç kutlanmalı. Neden hamileliğini saklayasın ki?” diyerek, stiline getirilen eleştirilere cevap vermişti.

“ZAMANLA BENİM AİLEM OLDU”

Arkadaş olduğu kişilerle kolay kolay romantik türde bir ilişkiye girmediğini belirten ünlü yıldız, partneri ASAP Rocky için “Onu tanımak için ve onun da beni tanıması için acele etmedim” ifadelerini kullanmıştı.

Sevgilisi için “Zamanla benim ailem oldu” diyen Rihanna, annesinin de ilk andan itibaren ona “bayıldığını” söylemişti. Rocky ile ilişkilerindeki en sevdiği şeyin ‘şeffaflık’ olduğunu belirten yıldız, hedefler, korkular ve özgüvensizler hakkında açıkça konuşabildiklerini dile getirmişti.

İHANET İDDİASI!

Magazin gündeminden düşmeyen ünlü isim, hiç beklemediği bir haberle sarsılmıştı. Sosyal medyada ortaya atılan iddialara göre; ünlü rapçi ile ilk bebeklerini kucağına almaya hazırlanan Rihanna, sevgilisi tarafından aldatılmıştı.

AÇIKLAMA GELDİ

Rihanna’nın sevgilisi ASAP Rocky ile ilişki yaşadığı öne sürülen tasarımcı Amina Muaddi, konuya ilişkin bir açıklama yaparak iddiaları yalanlamış ve, “Sosyal medyada bu kadar hızla yayılan asılsız bir yalanın; bir yanıtı ya da açıklamayı hak etmediğine inandım her zaman. Özellikle de bu kadar ‘aşağılık’ olanların. Başlangıçta böylesine kötü niyetle uydurulan bir dedikodunun, ciddiye alınmaması gerektiğini düşündüm. Ama öyle bir toplumda yaşıyoruz ki insanlar gerçek olup olmadığına bakmaksızın her konu hakkında çok hızlı bir şekilde konuşuyor. Konuşmak zorunda hissettim, çünkü bu sadece bana değil büyük saygı ve sevgi duyduğum insanlara da yönelik” demişti.

ERKEK ÇOCUĞU OLDU

Tüm bu yaşananların ardından Rihanna’dan iyi haber geldi. TMZ’nin haberine göre; ünlü şarkıcı 13 Mayıs günü doğum yaptı. Los Angeles’ta doğum yapan Rihanna, erkek bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına aldı. Oğluna kavuşan ünlü şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan şarkıcı, henüz bebeğiyle ilgili herhangi bir paylaşım yapmadı.

‘BARBADOS’A TAŞINACAK’ İDDİASI

Son olarak geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ta görüntülenen ünlü ismin, bebeğini memleketi Barbados’ta büyütmek istediği iddia edildi. The Mirror’a göre, Rihanna’nın, ASAP Rocky ile birlikte Karayipler’e geri dönmeden önce önümüzdeki üç ay boyunca Los Angeles’ta kalması bekleniyor.

İsmi açıklanmayan bir kaynak, şu ifadeleri kullandı:

Rihanna Barbados’u seviyor ve orada büyümekten çok mutluydu. Rihanna, bebeğine kendi yaşadığı çocukluğun aynısını vermek istiyor, şov dünyasından uzakta. Hem onun, hem de Rocky’nin ailesi Barbados’ta; bu yüzden çift birkaç ay içinde oraya taşınmayı planlıyor.

Ayrıca dünyaca ünlü şarkıcının, oğlunun hangi okula gideceğine bile karar verdiği iddia ediliyor.

“HARİKA BİR ANNE”

People’da yer alan habere göre ise; yıldız şu anda Los Angeles’taki evinde oğluyla birlikte dinleniyor. Siteye konuşan kaynak, “Rihanna iyi bir iş çıkarıyor. Rocky ve Rihanna ebeveyn olmak için çok heyecanlı. Rihanna harika bir anne” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.