Analistler Hedefleri Verdi: Bu 2 Altcoin Güçlü Yükselecek!

Kripto analisti David, TrueFi’nin yakın gelecekte önemli kazançlar elde edeceğini söylüyor. Analist Akashnath S.’ye göre MATIC güçlü yükseliş eğilimi gösteriyor. Analistlerin iki altcoin analizlerini ve tahminlerini okuyucularımız için derledik.

TRU fiyat tahmini: Altcoin için %100’ün üzerinde artış mümkün!

TrueFi (TRU) fiyatı, 2023 Mart ortasında yıllık en yüksek seviyesi olan 0,145 dolara ulaştı. Ancak, o zamandan bu yana düşüşte. Bu aşağı yönlü hareket, fiyatı 15 Ağustos’ta 0,027 dolarlık uzun vadeli bir destek bölgesine getirdi. Ayrıca, yıl başındaki güçlü ralliden %100’lük bir geri çekilmeye işaret etti. Altcoin fiyatı o zamandan beri toparlandı ve potansiyel bir çift dip formasyonu oluşturdu. Bu bir yükseliş formasyonudur ve genellikle trendin yukarı yönde dönmesine yol açar.

Ayrıca, haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi) önemli bir yükseliş sapması oluşturdu. Ayrıca, gösterge 50 seviyesinin üzerine çıktı. Her ikisi de yükseliş sinyalleri. Ayrıca, yukarı yönlü hareketin devam etme potansiyelini destekliyorlar. TRU fiyatı yükselmeye devam ederse altcoin, 0,086-0,1 dolar seviyesindeki 0,5-0,618 Fibonacci geri çekilme direnç bölgesine ulaşabilir. Bu da mevcut fiyat seviyesinden maksimum %111,5’lik bir artış anlamına geliyor.

TRU haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası senaryo, TrueFi (TRU) fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın hedef 0,06 dolar olup. Bununla birlikte altcoin fiyatının, 0,086 dolar – 0,1 dolar bölgesine ulaşma potansiyeli daha yüksek.

MATIC fiyat tahmini: 1 doların üzerine çıkabilir mi?

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Polygon (MATIC) son haftalarda balina faaliyetlerinde bir artış gördü. Piyasa değeri fiyatlarla birlikte yükseldi ve birikim belirgin hale geldi. Daha yüksek zaman dilimi grafiklerindeki göstergeler de alıcıları sıkıca destekledi. Direnç seviyelerinden 1 dolar psikolojik seviyesinin altına bir geri çekilme mümkün. Önemli bir yüksek zaman dilimi destek seviyesinin yeniden test edilmesi, boğalara daha yükseğe çıkmaları için başka bir fırsat sunabilir.

MATIC fiyat grafiği. Kaynak: TradingView

MATIC’in bir günlük piyasa yapısı 22 Ekim’den bu yana yükselişte. Sadece aralık (sarı) ikna edici bir şekilde ihlal edilmekle kalmadı, aynı zamanda altcoin Kasım ayında başka bir ralliden önce 0.637 dolar direncinin altında konsolide oldu. RSI, Ekim ortasından bu yana nötr 50’nin üzerinde seyrediyor. Ayrıca, yapının yanı sıra basın zamanında yoğun yukarı yönlü momentumu yansıtıyor. Alım hacmi istikrarlı olduğu için Denge İçi Hacim de geçtiğimiz ay önemli ölçüde arttı.

Bir sonraki yüksek zaman dilimi direnç seviyeleri 0,89 dolar ve 0,97 dolar seviyelerinde. MATIC 0,89 dolarda reddedilirse, 0,75 dolar-0,8 dolar bölgesine bir düşüş mümkün. Bu da muhtemelen 1 dolar ve üzerini hedefleyen iyi bir risk-ödül alım fırsatı sunacaktır. Bu iki ölçütteki bir sıçrama, sahiplerin endişelenmek için bazı nedenleri olduğu anlamına geliyor.

Kaynak: Santiment

Bu arada, geliştirme faaliyeti son altı aydır güçlü bir şekilde devam ediyor. Bu da yatırımcı güvenine ilham verecek bir faktör. Bununla birlikte, 9 Kasım’da hareketsiz dolaşımdaki büyük sıçrama, MATIC’in 0,862 dolardan 0,812 dolara küçük düşüşüyle aynı zamana denk geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx