Balinalar Bu 3 Altcoin’e Saldırıyor: Yüklü Kâr Aldılar!

Kripto para balinaları 23 Ekim’de TRB, LINK ve ETH’yi içeren önemli işlemler gerçekleştirerek altcoin topluluğunu heyecan ve spekülasyona boğdu. Bu hareketler Blockchain analistleri tarafından yakından takip edildi. Ayrıca, kripto varlıkların sürekli gelişen manzarasına ilişkin bilgiler sağladı. İşte detaylar…

OKX ve Binance’den TRB çekimleri

Lookonchain’in son izleme verilerine göre, yakın zamanda oluşturulan iki cüzdan adresi, önde gelen kripto para borsaları OKX ve Binance’den 24.784 TRB (1,88 milyon  dolara eşdeğer) tutarında para çekme işlemi başlattı. Son üç gün içinde, toplam yedi yeni cüzdan adresi, toplam TRB arzının %7,83’ünü temsil eden 15,06 milyon dolar tutarında 198.755 TRB’yi topluca geri çekti. Bu adreslerin aniden ortaya çıkışı ve eylemleri birçok kişinin ilgisini çekti, niyetleri ve TRB piyasası üzerindeki etkileri hakkında sorular doğurdu.

Balina, altcoin ile kazanç elde etti

Spot On Chain’in izleme verileri, ‘0x8f5’ ile başlayan cüzdan adresinin Binance’e 17.534 TRB (1,35 milyon dolar) tutarında önemli bir para yatırdığını ortaya koydu. Ortalama 76,75 dolarlık fiyattan yapılan bu para yatırma işlemi, bir önceki alımdan yalnızca 15 dakika sonra gerçekleşti. Bu adresin TRB’yi ilk olarak 20 Eylül’de ortalama 39,26 dolardan satın almış olması ve varlığın hızlı yükselişini öngören 15 erken TRB yatırımcısı arasında yer alması dikkat çekicidir. Varlık sahibi şimdi satmayı tercih ederse, yalnızca bir ay içinde %95,5’lik bir kazançla 657.000 dolar gibi kayda değer bir kâr elde edecek.

Erken LINK destekçisi, yatırımına devam ediyor

Aynı gün gerçekleşen bir diğer kayda değer işlemde, 2018’den bu yana LINK’in sadık bir destekçisi olan bir adres, ortalama 11,61 dolarlık fiyattan 55.331 LINK tokenı almak için 612.000 USDC harcadı. LINK’e yatırım yapma kararı, altcoin son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 20 değer artışı yaşadığı için iyi zamanlanmıştı. Yıllar boyunca işlem biriktiren bu özel adres, 987.000 dolar topladı ve gelecek vaat eden kripto varlıkları erken benimseyenler için potansiyel ödülleri vurguladı.

Lider altcoin için balina hareketleri dikkat çekiyor

Ember’in veri analizi, Ethereum’un pazar büyümesinde önemli bir rol oynadığı belirtilen bir balina adresinin, sadece 20 dakika içinde 3.574 ETH tokenı elde etmek için 6 milyon USDC daha tahsis ettiğini bildirdi. Bu adres, 20 Ekim’den bu yana 14.647 ETH elde etmek için toplam 24 milyon USDC yatırım yaptı. Böylece ortalama satın alma fiyatı 1.638 dolar oldu. Bu hareketler altcoin Ethereum’a ilişkin bir yükseliş hissiyatı olduğunu gösteriyor. Bu adresin eylemleri piyasa hissiyatının ve potansiyel fiyat yönünün bir barometresi olarak yakından izlenmekte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx