Beşiktaş’ta 14 Şubat, Barbaros Meydanı’nda, Athena Konseri İle Kutlanacak

Beşiktaş Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü yenilenen Barbaros Meydanı’nda Athena konseriyle kutlayacak. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da tüm komşularını ve İstanbulluları, Sevgililer Günü’nde Barbaros Meydanı’na davet etti.

Beşiktaş Belediyesi, her yıl düzenlediği etkinliklerle milyonları yan yana getiriyor. İlçe sakinlerinin yanı sıra İstanbul’un her semtinden vatandaşlar da Beşiktaş’taki festival, konser gibi etkinliklere katılım sağlıyor. Bu kapsamda 14 Şubat’ta Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda düzenlenecek konserde Athena grubu ile Beşiktaşlılar bir araya gelecek.

OZAN DOĞULU PERFORMANS SERGİLEYECEK

14 Şubat’ı yenilenen Barbaros Meydanı’nda coşkuyla karşılayacak Beşiktaş Belediyesi’nin etkinlik programı Akmerkez’in de katkılarıyla saatler 17.00 olduğunda gösterilerle başlayacak. Sahneye ilk olarak 18.00’da DJ Lapstekin çıkacak. Ardından saat 20.00’de DJ ve aranjör Ozan Doğulu dinleyiciler için performansını sergileyecek.

ATHENA’DAN DEV KONSER

Gecenin finalinde saat 22.00’de yurt içinde ve yurt dışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türk Rock müzik tarihinin en önemli gruplarından Athena, 14 Şubat Sevgililer Günü için Barbaros Meydanı’nda sahnede olacak.

Gökhan Özoğuz, Hakan Özoğuz, Emre Ataker, Egemen Özkasnaklı ve Ozan Öner’den oluşan Athena, Barbaros Meydanı’nı dolduran binlerce vatandaşa en sevilen şarkılarıyla güzel bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Başkan Akpolat, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamak için tüm komşularını ve İstanbulluları yenilenen Barbaros Meydanı’na davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx