Bir Gece İçin 110 Bin Dolarlık Teklif Aldığını Açıkladı

Kadınlar Dünya Kupası’nda yer alan tüm kadın futbolcular arasında en değerli isimler arasında yer alan 24 yaşındaki Alisha Lehmann’ın itirafı gündeme bomba gibi düştü. Lehmann, tanınmış bir kişi tarafından bir gece için kendisine 110 bin dolar (yaklaşık 3 milyon TL) teklif edildiğini açıkladı.

Lehmann şöyle konuştu: “Miami’deydim, en sevdiğim yer ve bir kulüpte bazı arkadaşlarımla buluştum. Cep telefonuma bir mesaj geldi, cevap vermedim ama aynı kişi daha sonra benimle ilgilenen korumama da mesaj attı.”

“Mesajlar çok iyi tanınan bir kişiden geldi. Daha önce bir etkinlikte karşılaşmıştık. Mesajda ‘Alisha’ya bir gece geçirmek için 100 bin İsviçre Frangı (Yaklaşık 110.000 dolar) ödeyeceğim’ yazıyordu.”

“Ama cevabım ‘Asla olmaz! Sadece 110 bin mi?’. Çılgınca olan şey, mesajının hala telefonumda duruyor olması. Bu biraz aptalca.” Kişinin adını açıklayamam. Ama uluslararası düzeyde çok çok iyi tanınıyor.
Ben gerçek bir futbolcuyum. Her gün çok çalışıyorum. Futbolda kendimin en iyi versiyonu olmak istiyorum ve bu benim hayattaki ilk önceliğim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx