Eşi Ufuk Beydemir’in Şarkısına Back Vokal Yapan İpek Filiz Yazıcı “Şarkıcı Olsaymışsın” Dedirtti

Ünlü oyuncu İpek Filiz Yazıcı ve eşi şarkıcı Ufuk Beydemir, sevilen çiftlerimiz arasında başı çekiyor. Öyle ki yaptıkları her paylaşıma birbirinden güzel yorumlar yapılıyor. Son olarak İpek Filiz Yazıcı’nın eşi Ufuk Beydemir’in şarkısına back vokal yaptığı anlar yorum yağmuruna tutuldu.

Bakalım siz performansını nasıl bulacaksınız?

İpek Filiz Yazıcı ile Ufuk Beydemir’in uzun süredir devam eden bir ilişkisi var.

Sevgililik dönemlerinde de yakından takip ettiğimiz çift, geçtiğimiz yıllarda evlilik yolunda ilk adımı da atmıştı. Evlilik teklifi geldi, nişan yapıldı, ardından masalsı bir düğün yapıldı.

2022’de dünyaevine giren çiftimiz, tarzları ve uyumlarıyla gözlerimizi doldurdu desek yeridir.

Ekim ayında Roma’da evlenen çift, romantik pozlarını bizlerle paylaşmayı da ihmal etmedi. Tabii İpek Filiz Yazıcı’nın gelinlik modeli de, yılın en sevilen gelinliklerinden birisiydi!

Son zamanlarda ise her çift hakkında olduğu gibi, Ufuk Beydemir ve İpek Filiz Yazıcı hakkında da çocuk iddiaları atıldı ortaya.

İpek Filiz Yazıcı’nın hamile olduğunun iddia edilmesiyle, çiftimiz magazin gündeminde yakından takibe alındı. Herkes bu iddiayı kanıtlayacak ipuçları peşinde koştu adeta.

Hamilelik iddiaları bir yana, çiftimizin keyfi de gayet yerinde.

Bunu sosyal medyada yaptıkları paylaşımlardan kolayca anlayabiliyoruz! Birbirlerine olan bakışları, sözleri…Fazla söze gerek yok anlayacağınız.

Öyle ki son olarak İpek Filiz Yazıcı, eşi Ufuk Beydemir’e bir şarkısında eşlik etti. Yazıcı, şarkıda back vokallik yaptı.

Elbette bu fotoğraf, henüz sevgililik yıllarına ait. 🙂

İpek Filiz Yazıcı, şimdilik back vokal yapmış olsa da, elinde gitar da fena durmuyor sanki?

O anlara böyle bırakalım;

Gelin bir de bu videonun yorumlarına bakalım;

??

??

??

Beraber çalışmaya başlasalar, çok tatlı olmaz mıydı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx