Gökhan Ünver bu kez de yeni yılın ilk günü çalışanların sesi oldu

Yeni yıl kutlamasının ardından ertesi gün çalışmak ve işe gitmek zorunda olanlar da vardı. Bu konuyu ele alan komedyen Gökhan Ünver, “Gergin patron yılın ilk günü de çalışıyor” başlıklı videosunda esprili diyaloglara yer verdi. Çalışanın “Patron hoş geldin. Abi iyi ki açmışız bugün dükkanı ya. Baksana içerisi cıvıl cıvıl içerisi müşteri dolu.” dediği anlarda patronu canlandıran Ünver şu cevabı verdi:

“Oğlum size kalsa dükkanı açmayacağız. Ben size dedim ‘Bugün gelir insanlar’ diye, acıkır insanlar.”

Ardından çalışırken iş kazası geçiren garson, “Patron sabah mutfakta çalışırken elimi kestim de. Bak patron burası.” derken, Ünver “Hani nereyi kestin? Oğlum bir şey yok burada.” diye yanıtladı. Garson “Acile gittim, buraya dikiş attı. ‘İstirahat etmen lazım bugün kesinlikle çalışamazsın’ dese de patronu ikna edemedi.

Patrondan bu sözlere “Sana tek bedduam ne biliyor musun? Allah sana böyle bir yer versin. Senin de böyle bir yerin olsun benim duygularımı anlayın. Hepinizin malı mülkü olsun.” yanıtı geldi.

Ardından yemek dolduran aşçıya karışan patron “Oğlum sen ne yapıyorsun ya? Niye kendini kastırıyorsun? Kuru fasülyeyi koyacaksın buraya. Bilim insanı mısın? Seni izlerken daralıyorum, değişik hareketler yapıyorsun.” diye konuştu.

Gelen ürünleri “Arabanın arkasında turşular var. Depoya kaldırın.” diyerek toplamasını istediği çalışandan “Yalnız patron bu benim işim değil. ‘Benim görev tanımımda bu yok. Turşu taşımak falan” yanıtını alan patron, “Senin görev tanımın ne? Oğlum burada biz 4-5 kişiyiz. İlk defa senden duyuyorum böyle şeyleri. Tamam ver ben yaparım ben. Ben gocunmam yaparım. Yeri de temizlerim tuvaleti de temizlerim. Sanki bize gökten indik burayı verdiler. Biz de çalıştık.” ifadelerini kullandı.

O anlar sosyal medyada gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx