Oppo K12’nin OnePlus Nord CE 4 olarak piyasaya sürüleceği belirtiliyor

Vivo ve Oppo, Çin’de K serisine yeni bir akıllı telefon eklemeye hazırlanıyor. Birkaç gün önce, yakında çıkacak Oppo K12’nin hangi yonga setiyle güçlendirileceğini öğrendik. Şimdi ise bu cihaz hakkında daha fazla detay ortaya çıktı. Kaynak ayrıca benzer özelliklere sahip bir OnePlus telefonundan da bahsediyor.

Çinli duyumcu Smart Pikachu’nun Weibo üzerinden yaptığı paylaşıma göre, Oppo K12 düz bir ekran ve sağ açılı (düz) bir çerçeveye sahip olacak. Yani cihaz, selefi Oppo K11’e oldukça benzeyecek.

Ayrıca, sızdırıcı cihazın 100W hızlı kablolu şarjı destekleyeceğini ve merkezi olmayan bir amiral gemisi kamera sensörüne sahip olacağını belirtiyor. Bu özellikler yine selefiyle benzerlik gösteriyor.

Oppo K12’nin OnePlus Nord CE 4 olarak piyasaya sürüleceği belirtiliyor

Son olarak, kaynak telefonun yeni bir Qualcomm Snapdragon 7 serisi yonga setiyle güçlendirileceğini açıklıyor. Digital Chat Station tarafından yapılan önceki sızıntı sayesinde, cihazın Snapdragon 7 Gen 3 SoC ile donatılacağını biliyoruz.

Bu, Oppo K12’nin yalnızca yonga setinde büyük bir yükseltme alacağı anlamına geliyor. Belki de cihaz, güncellenmiş bir ana kamera ile de gelebilir.

Smart Pikachu, cihazın selefi gibi yaklaşık 2.000 yuan (~280 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunulacağını iddia ediyor. Ayrıca, aynı özelliklere sahip bir OnePlus akıllı telefonunun da olacağını belirtiyor.

Oppo K11, ana vatanı dışında OnePlus Nord CE 3 olarak piyasaya sürüldüğü için, muhtemelen yakında çıkacak olan Oppo K12 de global pazarlarda OnePlus Nord CE 4 olarak adlandırılacak. Ne yazık ki, bu ürünlerin herhangi birinin lansman takvimi hakkında bilgimiz yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx