Otobanda göğüslerini açan kadın zincirleme kazaya neden oldu! İşte o görüntüler

Şimdiden belirtelim. Söz konusu videoda yer alan görüntüler sayfamız için oldukça açık olduğu için haberimize koymadık. Ancak videoyu buraya tıklayarak haberin kaynağından izleyebilirsiniz.

Her gün sosyal medya üzerinde tuhaf içerikler ile karşılaşıyoruz. Bugünün içeriği ise bir kaza olayını yansıtıyor. Bildiğiniz üzere, ralli yarışlarında kaza olması oldukça beklenen bir durum. Ancak sosyal medyada yayılmaya başlayan son videoda bir kadının ralli yarışında sürücülere doğru göğüslerini açıp ardından zincirleme kazaya sebep olduğu görülüyor. Ralli tarihinde bile bu sebepten bir kaza olduğu yer almıyordu. İşte bu ilginç nedenden ortaya çıkan kazaya ait görüntüler.

Otobanda göğüslerini açan kadın zincirleme kazaya neden oldu! İşte o görüntüler

Bildiğiniz gibi ralli yarışlarında gerçekleşen kazalar daha çok kaybolan yol tutuşu, virajı alamama ve yüksek hız gibi nedenlerden ortaya çıkıyor. Bazen de farklı nedenlerden kaza olabiliyor ancak bu seferki gerçekten de çok tuhaf.

Sosyal medyada yayılan bir videoda, karlı bir otobanda yapılan ralli yarışındaki ilginç bir olay görülüyor. Ralli yarışını izleyen bir kadın, yoldan geçen sürücülere aniden göğüslerini açıyor. Ardından bir sürücü, göğüslerini açan kadını görüp dikkatini kaybedip kaza yapıyor. Daha sonra da aktarılanlara göre bir sürücü daha kazaya karışıyor.

Rusya’da gerçekleştiği söylenen bu olay sosyal medyada fazlasıyla konuşuluyor. Şans eseri de bir kişi bu tuhaf olayı videoya kaydetmiş. Görüntüler sosyal medyada yayılınca da tartışmalar ortaya çıktı.

Dikkatini kaybeden sürücü, yaptığı bir röportajda dikkatini gerçekten de kaybettiğini ve ardından kaza yaptığını açıkladı. Bu ilginç olay ile birlikte ralli tarihindeki tuhaf kazalara bir yenisi eklenmiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir