Redmi bu defa uygun fiyatlı monitör modelini tanıttı

Redmi, yakın zamanda tanıttığı G27 ve G27Q oyun monitörlerini piyasaya sürmesinin ardından, şimdi de yaratıcı iş yükleri için özellikle uygulanan geniş renk gamı ve 2K çözünürlük sunan, üretkenlik ve multimedya kullanımına yönelik yeni bir uygun fiyatlı monitörü olan Redmi A27Q’yu kullanıcılarının beğenisine sunmuş durumda.

Xiaomi Redmi A27Q, hem işinizi hem de eğlencenizi geliştirmek için donatılmıştır. Bu özelliklerle dolu monitörün 2560×1440 çözünürlüğündeki IPS ekranı, hassas renk doğruluğuyla birlikte, etkileyici görseller sunuyor. Ayrıca, üç kenar mikro tasarımı ve 178° görüş açısıyla geniş bir görsel deneyim sağlayıp, sizi bu deneyimin içine çekiyor.

Monitör, içeriğinize derinlik ve zenginlik katan HDR 10 desteğiyle beraber, hassas renk derecelendirmesi gerektiren yaratıcı iş akışları için ideal bir seçenek olma özelliği taşıyor. 8 bit renk derinliği ve %100 sRGB ve %95 DCI-P3 renk gamı desteğiyle donatılan A27Q, canlı ve gerçeğe uygun renkler sağlayarak, yaratıcı vizyonlarınızı hayata geçirme konusunda yardımcı oluyor.

Redmi bu defa uygun fiyatlı monitör modelini tanıttı

Düzgün ve akıcı görseller sunabilme özelliğiyle ön plana çıkan A27Q, 75Hz yenileme hızına sahip. Böylece, hızlı çalışma veya multimedya oynatma sırasında bile kesintisiz bir görüntüleme deneyimi yaşatıyor. Ek olarak, düşük mavi ışık modu ile göz yorgunluğunu azaltıp, uzun süreli çalışmalarınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir ortam sağlıyor.

Bu monitör, 3.5mm kulaklık girişi ve çok işlevli bir USB-C arabirimi de dahil olmak üzere çeşitli bağlantı seçenekleri sunuyor. USB-C arabirimi, uyumlu cihazlarınızı kolaylıkla şarj etme imkanı verirken, 65W ters hızlı şarjı destekliyor.

Redmi A27Q, VESA özellikli duvara montaj ve eğim açısı ayarlı ayaklığı sayesinde esnek yerleştirme seçenekleri sunuyor. Böylece, tercihlerinize uygun şekilde çalışma alanınızı özelleştirebilir ve iş akışınızı optimize edebilirsiniz.

Monitörün fiyatı 869 yuan (122 dolar) olup sunduğu özellikler göz önüne alındığında bu fiyatın gayet makul olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir